top of page
כושר קרבי צוות דובר.jpg

כושר קרבי "צוות דובר"

אודות כושר קרבי צוות דובר

כושר קרבי צוות דובר הינה תוכנית הכשרה והכנה לצה"ל "בוטיק" של בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית iKravMaga המשלבת בין אימוני כושר קרבי וקרב מגע ספציפיים למיונים, יחד עם תהליך אישי שהחניכים עוברים עם מאמן מנטלי לטובת הגדלה ומימוש פוטנציאל ההצלחה והשגת מטרות.

האימונים בקבוצת כושר קרבי "צוות דובר" מועברי ע"י אמציה פנסטרהיים, מאמן מנטלי, מדריך כושר קרבי, מרצה מוכר בצה"ל ע"י בית הספר למנהיגות צבאית של חיל החינוך ומשרד הביטחון, אשר מייעץ ועובד מול יחידות לוחמות וקורסי פיקוד. 

באימונים הייחודיים של כושר קרבי צוות דובר, חברי הצוות זוכים ללמוד איך לממש את הפוטנציאל המלא שלהם בהיבטים הפיזיים, חברתיים והנהגתיים תוך כדי פיתוח וחיזוק החוסן המנטלי ונפשי. 

צוות דובר, להבדיל משאר קבוצות הכושר הקרבי שואף להכין את חברי הצוות לא רק למיונים, אלא גם לשירות הצבאי עצמו. לכן, כושר קרבי צוות דובר מקפיד לשמור על מספר מתאמנים הזהה לצוותים בצבא. 

התהליך שחברי צוות דובר עוברים משלב בין התהליך האישי והתהליך הצוותי יחד. כל חבר צוות לומר איך לממש את עצמו ואת החוזקות של עצמו בתוך צוות, במקביל, חברי הצוות רוכשים כלים ואסטרטגיות לשיפור רמת תקשורת, וציפיות צוותיות.

חניכי צוות דובר רוכשים ידע שיישאר איתם לכל החיים ולא רק בשירות הצבאי.

מנהיגות

_adn0629-as-smart-object-1.jpg

לרכוש  את כל הכלים שמקבלים ב"צוות דובר" מבלי לדעת איך להעביר אותם הלאה, זה בזבוז. 

החזון של תוכנית כושר קרבי צוות דובר הוא להגדיל את פוטנציאל ההצלחה החברתית של מדינת ישראל ע"י העצמה אישית וצוותית. 

חברי צוות דובר לוקחים חלק בפיתוח וקידום ההתנהלות החברתית של מדינת ישראל דרך מנהיגות ודוגמא אישית.

עבודת צוות

BOOTCAMP1.jpg

כדי להצליח במיונים, בצבא, ובחיים, אנחנו חייבים לדעת להתנהל בצורה יעילה עם עוד אנשים. היכולת שלנו לעבוד בצוות, לתקשר, לקדם את האחר, ולהביא לתוצאות משותפות משליכה בצורה ישירה על ההצלחה האישית שלנו. כדי להצליח בכל תחום, אנחנו חייבים לדעת לעבוד בצוות. 

חברי צוות דובר עוברים תכנים ולומדים אסטרטגיות לשיפור תקשורת בין אישית ועבודת צוות.

מצוינות אישית

dsc03384.jpg

כדי להצליח בכל תחום בחיים, כמו בצבא, צריך לדעת איך לממש את הפוטנציאל הטמון בנו. לכן, באימוני הכושר קרבי "צוות דובר", חברי הצוות לומדים ורוכשים כלים למימוש הפוטנציאל האישי שלהם.

הכלים הנלמדים משלבים אסטרטגיות וטכניקות מעולם ה-NLP, פסיכולוגיה חיובית, אימון, והתפתחות אישית. 

איך זה עובד?

האימוני הכושר קרבי של "צוות דובר" מתקיימים בימי ראשון, שני, שלישי, ורביעי (כמות האימונים יהיה בהתאם למסלול האימונים שנבנה ספציפית לכם. בימים ראשון ורביעי - אימוני קרב מגע ברעננה | ימי שני - אימונים מנטלים בזום | ימי שלישי - אימוני כושר קרבי ספציפיים בהרצליה). לו"ז האימונים נבנה יחד עם אמציה בהתאם למטרות הספציפיות של חניך בשיחת ההתאמה.

אימוני הקרב מגע כוללים מערכי אימון מקצועיים שנבנו ע"י ד"ר אביעד סגל, מומחה בין לאומי לקרב מגע, יועץ בכיר לשעבר למשרד הביטחון ומפתח תוכנית הקרב מגע של סיירת מטכ"ל.

האימונים המנטלים מתחלקים ל-2 חלקים:

 

החלק הראשון הוא מפגש זום כל יום שני בין השעות 20:00-22:00 שבו מתחקרים את ההתנהלות היום יומית של החניך ומקבלים ייעוץ מקצועי לשיפור הביצועים והתנהלות.

 

בחלק השני תקבלו גישה למאגר של קורסים דיגיטליים בנושאים שונים: קורס כלים מנטלים לשיפור ביצועים, קורס פסיכולוגיית ההצלחה האישית, קורס עבודת צוות, קורס הכנה לטירונות, קורס פסיכולוגיית המוטיבציה, קורס קבלת החלטות, קורס מנהיגות, וקורס מצוינות צבאית - היבטים מנטליים להתנהלות נכונה במהלך השירות הצבאי.

אימוני הכושר קרבי הספציפיים משלבים תוכנית כוח לחיזוק הגוף ומניעת פציעות, ואימונים ספציפיים על האקטים הבסיסיים של מיוני היבשה (סדרי הגעה, זחילות, סוציומטרי, חפירת בור, ומסעות).

השילוב של הקרב מגע, כושר קרבי, וליווי מנטלי מאפשר לחניך לקבל את כל התמיכה שצריך כדי להצליח להגשים את המטרות.

הצבאיות שלו.

המחיר לאימונים יינתן בסוף שיחת ההתאמה בהתאם למסלול שנבנה לכם.

חלקי תוכנית ההכשרה של צוות דובר

הצוות המקצועי

תוכנית האימונים פותחו בשיתוף פעולה בין שני מומחים להכשרת לוחמים: אמציה פנסטרהיים, וד"ר אביעד סגל

אמציה פנסטרהיים

אמציה פנסטרהיים הינו המנהל והמדריך הראשי של קבוצת הכושר קרבי "צוות דובר". אמציה הינו בוגר יחידה מובחרת עם ניסיון מבצעי מיוחד. כיום, אמציה מייעץ ומרצה בצה"ל מול יחידות לוחמות (גדודים, גדס"רים, קומנדו, ומיוחדות), וקורסי פיקוד (קורס מ"כים, קורס קצינים) בנושא הכנה מנטלית ללחימה, מצוינות צבאית, עבודת צוות, ומנהיגות. 

בנוסף, אמציה הינו מאמן מנטלי, מנחה NLP ומטפל בטראומות על רקע צבאי, מומחה לקרב מגע (בעל חגורה שחורה דאן 4 ומדריך ראשי של בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית iKravMaga).

אמציה פנסטרהיים הינו מדריך מוסמך לכושר קרבי וקרב מגע.

ד"ר אביעד סגל

ד"ר אביעד סגל הינו מייסד תוכנית הכושר קרבי צוות דובר ומייסד בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית שהוקם בשנת 2004. ד"ר סגל הינו מומחה בין לאומי לקרב מגע והכשרת לוחמים עם ניסיון של מעל 30 שנה אשר במהלכן כיהן במשך 6 שנים כיועץ בכיר למשרד הביטחון וכאיש הכשרות של סיירת מטכ"ל בהן בנה והטמיע תוכנית ייחודית להכשרה ופיתוח של לוחמי היחידה. 

תיאום שיחת התאמה

bottom of page