top of page
IMG_7622.JPG

"אמציה היקר! יהוא מחכה בקוצר רוח לסמינר זו השנה השנייה ובכל סמינר יהוא חוזר מלא בידע רגוע ושמח כייף לדעת שאתה מוביל ומאמן את תלמידייך למצויינות רצינות והתמדה ! יישר כח !"

הורים יקרים!

 

בשעה טובה אנחנו מתקרבים לסמינר קרב מגע! איגדנו את השאלות הנפוצות שהורים שואלים אותנו וענינו עליהם כדי שתוכלו הבין יותר מה זה סמינר קרב מגע. 

למה צריך סמינר? לא מספיק האימונים הקבועים?

 

קרב מגע מחולק לנושאים: שחרורים מחניקות, חביקות, הגנות ידיים, הגנות רגליים, מכות ידיים, מכות רגליים, איומים בקרקע, איומי סכין, אלה, וברמות הגבוהות איומי אקדח. בשיעור אנחנו מספיקים ללמד תרגיל אחד מנושא אחד. בסמינר אנחנו עוברים על כל התרגילים של החגורה מכל הנושאים. בממוצע בכל חגורה ישנם 40 תרגילים שהילד שלכם נבחן עליהם. למעשה אין לנו דרך אחרת לתת להם ידע מרוכז למעט סמינר. ההצלחה של הילד שלכם חשובה לנו, והסמינר הוא שלב אקוטי בלימוד. השיעור הוא בעיקר לטובת חזרה על מה שנלמד בסמינר, הטמעה, ושיפור תכונות לוחם.

IMG_20190224_165907.jpg

מי מדריך בסמינר?

 

יחס החניכה בסמינר ילדים הוא בין מדריך אחד לארבעה עד חמישה ילדים, כשאמציה הוא זה שמעביר את הסמינר, כאשר בכל קבוצת לימוד יש 2 מדריכים. מדריך מוביל ומדריך תומך. התפקיד של המדריך המוביל הוא להוביל את הלמידה. התפקיד של המדריך התומך הוא לעזור למי שיש לו קשיי ריכוז ומי שצריך יחס מיוחד. הילדים שלכם בידיים טובות. אמציה עובר בין כל הקבוצות, מדריך ומוודא שהכל מתנהל כשורה.

איך נראה סדר היום?

 

החלק הראשון הכולל חימום ושיפור הבסיס, לאחר מכן אנחנו מתפצלים לקבוצות קטנות עם המדריכים ולומדים את התרגילים. אחרי כשעה וחצי אנחנו יוצאים להפסקת אוכל של כרבע שעה. אחרי ההפסקה חוזרים לקבוצות וממשיכים להתאמן לעוד כהשעה בערך. לאחר מכן יש הפסקה קצרה יותר של כ7 דקות שבה מתארגנים לחלק המסכם של האימון. בחלק המסכם כולם עובדים יחד ומשלבים את כל מה שלמדו באותו היום. כל הלימוד מתבצע באווירה כיפית באמצעות משחקים המפתחים גם את אופי המתאמנים.

IMG_20190224_175446.jpg

מה אם הילד נהיה עייף?

 

במידה והילד צריך הפסקה, הוא מבקש אישור מאמציה ומחליטים יחד כמה זמן הפסקה הוא מקבל. אין שום בעיה לקחת הפסקות באמצע במידת הצורך כל עוד זה מבוקר ובאישור של אמציה.

מה קורה בהפסקות?

 

ההפסקות זה הזמן של כולם לאכול. בזמן ההפסקה ישנו מדריך המעביר פעילות / משחק לכל מי שרוצה. ההפסקה הוא גם הזמן שאמציה עובר בין כולם לראות שהכל בסדר. אל תדאגו, ההפסקה הוא לא בשביל המדריכים 😊

נשמח לענות על כל שאלה נוספת! אל תהססו ליצור קשר, בשביל זה אנחנו כאן.

המלצה של הורה לשלושה מתאמנים:

 

"שלושה מילדי משתתפים ב- "סמינר פסח" מזה כמה שנים ברציפות. את הסמינר מנהל אמציה ביד רמה בליווי צוות מדריכים מקצועי. המדריכים מכירים את הילדים ויודעים כיצד לגשת, להסביר, לתרגל ולהקנות הרגלי קרב נכונים פיזית ומנטלית.אמציה תמיד נמצא במקום, כדי ללוות, להדגיש, לחזק, לתקן ובעיקר לחנך.  קרב מגע הוא אינטגרציה של כשרים ובעיקר פילוסופית חיים ואמציה יודע בהצלחה רבה להעביר את המסרים הללו, תוך כדי ובמהלך הילדים מקבלים כלים ושיטות להתמודדות מול איומים. וכל זאת במסגרת זמן מרוכזת ואינטנסיבית רבה יותר, מפעמיים בשבוע של אימון. הסמינר הוא אתגר וחוויה לילדים שנהנים, מתחזקים, מתחסנים ומתגבשים. ממליצה מאוד לאפשר לילדכם להתנסות בחוויה. אשמח לענות על שאלות, במידה וצריך. סיגל מאיר, אמא של דרור, פלג וכפיר. טלפון:  052-2614305"

המלצה של הורה למתאמן בכיתה ב' ובעל בית ספר לאומניות לחימה בתל אביב:

 

הבן שלי בכתה ב מתאמן אצל אמציה כבר שנה וחצי. לי עצמי יש בית ספר לאומנויות לחימה בתל אביב ואני שולח את הבן שלי לאמציה בעיניים עצומות אחרי שהסתובבתי ברוב בתי הספר לאומנויות לחימה בעיר להתרשמות. ההדרכה של אמציה ועוזריו נותנים לילדים בטחון עצמי אמיתי וכלים פרקטיים להתמודדות עם אלימות ביומיום ולחיזוק הביטחון העצמי. לראיה, תקפו את הבן שלי כבר כמה פעמים בבית הספר ובכל הפעמים הוא ידע היטב להחזיר ולנטרל את התוקפ/ים. לאמציה איכפת מכל ילד כאילו הוא שלו. יש לו שילוב של מקצועיות ללא פשרות, איכפתיות מדהימה ויכולות הדרכה נדירה. הדבר ניכר הן בשיעורים והן בסמינרים שהוא מעביר. ממליץ בחום רב להצטרף לחוג שלו, לדרך המדהימה אותה הוא מתווה לילדים שלנו.

bottom of page