top of page

הגנה עצמית לבנות

חוגי קרב מגע והגנה עצמית לבנות מתקיימים ברעננה. מטרתם להעצים, לבנות ביטחון עצמי שיאפשר להן להתמודד מול הקושי החברתי בצורה טובה ביותר, וללמד אותן כיצד להגן על עצמן בשעת צרה.

 

לנגד עיננו הנתון הסטטיסטי ש 49 אחוז מן הילדים בגילאים 4-12 מדווחים על הטרדה מילולית או פיזית במהלך שהותם במסגרות החינוכיות, והמטרה שלנו היא לתת להם את הכלים הטובים ביותר שיאפשרו להן להימנע מסיטואציות של בריונות, להרגיש ולהאמין שהן מסוגלות לעמוד מול איום ויתרה מכך שידעו כיצד להתמודד מול כל סיטואציה בביטחון.

 

בנוסף, לצערנו אי אפשר להתעלם מהנתונים הכואבים של התקיפות המיניות. לפי נתוני ארגון הבריאות העולמי, כ-35% מהנשים בעולם עוברות פגיעה מינית פיזית במהלך חייהן.

 

ידע פרקטי של קרב מגע, יחד עם ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות שנבנים באימוני הקרב מגע יכולים לתת לכם את הביטחון ואת השקט שלילדיכן יש את הכלים הטובים ביותר ואת היכולת להימנע ממצבים כאלו.

 

חוג קרב מגע והגנה עצמית לבנות  שלנו הוא ייחודי בכך שהתלמידה זוכה ללמוד תרגילי הגנה עצמית כנגד איומים שהיא עלול להיתקל בהם במסגרות החברתיות ובסביבות השונות שתעבור במהלך חייה.

 

מחקרים מוכיחים כי עצם תרגול מקדים מאפשר התמודדות טובה יותר תוך פגיעה מינימלית במנגנוני הנפש, כך שעבור הילדה התמודדות מסוג זה הופכת להיות חוויה מעצימה במקום חוויה שלילית. עם זאת חשוב לנו להדגיש שהאימונים מועברים באווירה של משחק, כאשר כל המורים בבית הספר עברו הכשרה ספציפית ומתאימה. 

אופן האימון שם דגש על שיפור הזיכרון, הריכוז, מוטוריקה עדינה וגסה, קואורדינציה התמצאות במרחב ושיפור הביטחון העצמי. השיעור מבוסס על ההכרה כי זמן הריכוז של ילדים וילדות בגילאים אלו הינו מצומצם, ועל כן מספר החזרות בשיעור הינו מועט, כאשר השיעור מבוסס על כמות גבוהה של גירויים במהלכם של 60 דקות. יתרה מכך, מחקרים מצאו כי אימון באומנות לחימה לילדים כקרב מגע, משפרת את יכולת הקשב והריכוז של הילדים, ומשליכה לטובה על הביצועים שלהם בבית הספר. 

 

 

עושר התרגילים הרב מאפשר לנו ליצור אימונים מגוונים המעניקים אימונים מרתקים לילדכם, המאפשרים להם לשפר את יכולתם הפיזיות בד בבד עם הנאה וגירוי תמידי. אימוני קרב מגע והגנה עצמית לבנות היא הדרך הטובה ביותר לתת לבנות שלכן את הביטחון ואת השקט הנפשי שמגיע להן.

​​

החוג לילדים מתקיים במתכונת דו שבועית, בימי ראשון ורביעי, בשעות אחר הצהריים, ברחוב האחווה רעננה. 

שאלות ותשובות נפוצות:

איפה ומתי מתקיים החוג להגנה להגנה עצמית לבנות?

החוג מתקיים ברעננה, ברחוב האחווה, ימים ראשון ורביעי בין השעות 15:00-16:00

האם אני יכולה להשתלב בקבוצה אם אין לי כושר?

כן! האימונים בנויים בצורה שאנחנו בונים לך את הכושר הבסיסי שאת צריכה בשביל להתנהל בקרב רחוב. יתרה מכך האימונים משפרים את היציבה, את שרירי הליבה, את שרירי הידיים והרגליים, אך כל תלמידה מתקדמת בקצב שלה. אנחנו דואגים להכל.

אין לי שום ניסיון באומנות לחימה, האם אני יכולה להשתלב בקבוצה?

חד משמעית כן! תכנית האימונים בנויה בשביל כל אחת, בין אם יש לה ניסיון ובין אם אין שום ניסיון. קרב מגע נוצר בדיוק בשביל אותם האנשים שלא מגיעים מעולם אומנות הלחימה, והמטרה של הקרב מגע היא שכל אדם יוכל להגן על עצמו בשעת צרה.

האם לא עדיף להשתמש בגז פלפל במקום בהגנה עצמית?

הבעיה הגדולה היא שבמרבית התקיפות את לא מוכנה, ובמציאות אין לך סיכוי להוציא את הגז פלפל מהתיק שלך, ככה שבפועל הוא לא יעיל, ולכן רק הגנה עצמית יכולה להציל אותך בשעת צרה.

צרי איתנו קשר!

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם,

או תקשרו אלינו בטלפון 

An error occurred. Try again later

Your content has been submitted

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

054-4934038

bottom of page