top of page

ברוכים לתהליך הרישום האינטרנטי!

הסבר אודות תהליך הרישום:

תהליך הרישום מתחלק ל-3 שלבים.

שלב 1 - קריאה ואישור נהלי המרכז
שלב 2 - הזנת פרטי המתאמן ופרטי ההורה
שלב 3 - ביצוע התשלום

 

כדי להתחיל את הרישום אנא קראו את תנאי הרישום

אנא קראו ואשרו את אישור ההרשמה לשנת האימונים הבאה:

 1. הסדרי תשלום ומדיניות ביטולים:

  1. העלות לאימונים במסלול זה הינם לפי מסלול הרישום שתבחרו בעת הרישום (280 ₪ לחודש עבור מסלול עם אפשרות יציאה ב-20 לחודשי דצמבר, מרץ, ויולי | 360 ₪ לחודש עבור מסלול עם אפשרות יציאה ב-20 לכל חודש). התשלום מתבצע באמצעות הכרטיס אשראי בלבד ב-10 לכל חודש ע"י חברת אביעד סגל בע"מ. בית הספר לא יכול לקבל כרטיסי דיינרס, אמריקן אקספרס, וכרטיסי חו"ל. במידה וחל שינוי בפרטי התשלום (כגון ביטול או חסימת כרטיס), יש לעדכן את אמצעי התשלום טלפונית למספר 058-493-4038.

  2. משפחות עם שני ילדים ויותר המתאמנים בחוג, זכאיות להנחה של 20 ₪ עבור כל ילד המתאמן בחוג. הנחת משפחה תקפה לתשלום החודשי ותשלום עבור סמינרים בלבד. אין הנחות עבור ציוד.

  3. ביטול השתתפות תיעשה ע"י שליחת בקשת ביטול למייל ל- info@i-kravmaga.com. במייל יש לכתוב את שם התלמיד, קבוצת האימון, שם בעל הכרטיס וסיבת ביטול. יש לוודא קבלה של המייל בטלפון: 058-4934038. את בקשת הביטול יש לשלוח עד ה-20 לחודש הקודם. (במידה ותרצו לבטל בחודש דצמבר, יש להודיע עד ה20 לנובמבר). ביטול השתתפות / תשלומים תתבצע בהתאם למסלול הרישום שבחרתם.

  4. ביטול השתתפות מסיבה רפואית תאושר רק לאחר שליחת מסמכים רפואיים המראים כי המתאמן לא יכול להתאמן ליותר מחודש. בית הספר לא מאשר ביטולים רפואיים לתקופות של פחות מחודש.

  5. במידה ואתם יודעים מראש שאתם מתאמנים לתקופה מסוימת ולא מתכוונים לסיים את שנת האימונים, יש להודיע כמו שהוסבר בסעיף 3.

  6. הרישום/תשלום הוא ספציפי עבור המתאמן שנרשם במועד הרישום. לא ניתן להעביר את הרישום לטובת אדם אחר.

  7. מתאמן חדש זכאי לשיעור ניסיון אחד בלבד. טרם ההגעה לשיעור השני עליו להסדיר את התשלום. הרישום נכנס לתוקף החל מהשיעור ניסיון (כולל השיעור ניסיון). מתאמן שלא נרשם טרם האימון השני, לא יוכל להשתתף באימון.

  8. מתאמן שמצטרף במועד שנשארו פחות משישה אימונים לאותו החודש, יחויב באופן יחסי.

 2. דרישות ציוד ותשלומים נלווים:

  1. מרגע הרישום, המתאמן מחויב במגני שיניים (25 ₪)  ומגני אשכים (45 ₪). לאחר חודש אימונים, המתאמן מחויבת בחליפת אימון (180 ₪). לאחר חצי שנה, המתאמן מחויבת בכפפות (150 ₪)  ומגן ראש (200 ₪), לאחר בחינה לחגורה צהובה, המתאמן מחויבת במגני רגליים וברכיים. את הציוד רוכשים דרך בית הספר. לבית הספר יש סטנדרט בטיחותי גבוה ואינו מאשר הכנסת ציוד חיצוני. את הציוד ניתן לרכוש דרך דף הלינקים של בית הספר. בית הספר לא לוקח אחריות על מתאמנים אשר מגיעים לאימון ללא ציוד המיגון החובה.

  2. כל שנה מתקיימים שלושה סמינרים (מועדי הסמינרים: חנוכה, פסח, יולי). הסמינרים הם חלק בלתי נפרד מתוכנית האימונים השנתית והכרחיות להתקדמותכם. הרישום לסמינר יתבצע בנפרד לתשלום החודשי. עלות הסמינר ברישום מוקדם הינו 330 ₪. עלות הסמינר ברישום מאוחר הינו 380 ₪.

 3. התנהלות שוטפת של בית הספר:

  1. בית הספר עובד לפי תכנית שנתית של 77 אימונים לא כולל סמינרים ומבחנים. על מנת להבטיח את מספר האימונים, ייתכן כי בית הספר יוסיף אימוני השלמה במהלך השנה מעבר ל-7 אימונים בחודש.

  2. ייתכנו שינויים וביטולים במהלך החגים. בית הספר רשאי לבטל שלושה אימונים בשנה ללא החזר. אימונים לא יתקיימו בערבי חג, חג ופסח.

  3. בית הספר רשאי לשנות את זמני ומיקום האימון במקרים מיוחדים אך תמיד שואף לשמור על המיקום והשעות הקיימות. במהלך חודש יולי, ייתכן שהאימון יוקדם או יתאחר בשעה. על כל שינוי, נעדכן אך ורק בקבוצת הוואטסאפ של הקבוצות. ניתן להצטרף לקבוצות הוואטסאפ דרך דך המידע למתאמן בלינק: www.i-kravmaga.com/links

  4. בית הספר לא מזכה או מחזיר אימונים שהמתאמן לא הגיע אליו מסיבות אישיות.

  5. בחתימה על מסמך זה המתאמן (אימו או אביו במקרה של ילד) מצהיר שהינו (הילד) בריא. ואין מניעה רפואית כלשהי להשתתף באימוני קרב מגע.

  6. במקרים המונעים מבית הספר לקיים אימונים פרונטליים (כמו בתקופת הקורונה), האימונים ימשיכו בצורה ווירטואלית ללא שינוי במחיר.

  7. בנוסף לתשלום החודשי, ישנם עלויות נלוות כגון סמינרים, חליפה, ציוד מיגון (ציוד המיגון הוא חובה, ובלעדיו המתאמן אינו יכול להתאמן), ועלויות בחינה. ניתן לראות את כל המחירים באתר הזמנות ציוד הנמצא בדף לינקים של בית הספר www.i-kravmaga.com/links.

  8. כל ההודעות החשובות (עדכונים חשובים ושינויים בזמני אימון) יפורסמו בקבוצות הוואסטאפ בלבד. הצטרפות לקבוצת הוואטסאפ מתבצעת עצמאית דרך דף הלינקים. www.i-kravmaga.com/links.

  9. רישום ותשלום זה תקף גם לשנה הבאה במידה והמתאמן ממשיך להתאמן אך מתעכב להירשם מחדש.

  10. כל חומר הלימוד הנלמד ואמצעי הלימוד הינם קניין הרוחני של בית הספר לקרב מגע iKRAVMAGA (חברת אביעד סגל בע"מ). חל איסור מוחלט להעתיק, לצלם, לתעד, לשכתב, או להעביר הלאה לכל אדם אחר בכל דרך. שימוש מסחרי בחומר הלימוד ואמצעי הלימוד אסורה בהחלט ללא אישור בכתב מהנהלת בית הספר לקרב מגע iKRAVMAGA.

  11. בית הספר מבוטח על פי חוק בביטוח אחריות מקצועית למדריכיו. אין בתשלום החודשי משום תשלום עבור ביטוח פציעות אישיות.

  12. לבית הספר שמורה הזכות לעדכן את הסכם ההתקשרות בכל עת. התנאים העדכניים יופיעו בדף המידע למתאמן: www.i-kravmaga.com/links . במידה ובית הספר יעדכן את ההסכם, נעדכן בקבוצות הוואטסאפ שבוצע עדכון.

  13. אנו מצפים מכל המתאמנים להגיע לכל אימון למעט מצב בו המתאמן חולה עם חום. במידה והמתאמן לא יכול להגיע לאימון, יש להודיע למדריך הראשי בהודעת וואטסאפ למספר 058-493-4038.

  14. בית הספר שואף לתת למתאמנים כמה שיותר יחס אישי. ועם זאת, ייתכנו פספוסים פה ושם. במידה ואתם מרגישים ירידת מוטיבציה, חוסר יחס, או שאתם סתם רוצים לשוחח עם המדריך, אנחנו מבקשים ומקווים שתרגישו בנוח לפנות ישירות למדריך ולתאם שיחה אישית. ניתן לתאם פגישה אישית עם המדריך הראשי דרך דף המידע למתאמן ע"י לחיצה על כפתור "תיאום שיחה אישית עם המדריך".

 

הנני מצהיר/ה כי קראתי את כל האמור לעיל ושאני מסכים/ה לכלל הסעיפים הרשומים מעלה.

 • איפה אתם נמצאים?
  האימונים מתקיימים במרכז הספורט של קרית שרת ברעננה, רחוב האחווה 1, רעננה! יש חניה בשפע ממש מול המרכז קבוצת הבוקר מתאמנת או בפארק רעננה במתחם הנינג'ה החדש, או בחורשת רועי חסן. שווה לפנות ישירות לאמציה המדריך הראשי כדי לברר את המיקום המדויק לאימון הקרוב: 058-493-4038
 • מתי האימונים?
  האימונים של הבנים מתקיימים בימים ראשון ורביעי בין השעות: גילאי 5 עד כיתה ג' (מעורב) - 16:15-17:00 כיתות ד'-ו' (מעורב) - 17:00-18:00 כיתות ז'-ח' - 18:00-19:00 כיתות ט'-י' - 19:00-20:00 כיתות יא'-יב' - 20:00-21:00 בוגרים ערב (מגיל 19) - 21:00-22:00 בוגרים בוקר (מגיל 19) - 09:00-10:00 בפארק רעננה או חורשת רועי חסן. יש לברר מיקום מדויק מול אמציה המדריך הראשי בטלפון: 058-493-4038 האימונים של קבוצת הנשים מתקיימת בימי שני וחמישי בין השעות 20:00-21:00
 • האם ומתי אפשר להגיע לשיעור ניסיון?
  כן! לא משנה כמה נספר לכם בטלפון, או כמה נכתוב לכם כאן, אין כמו שיעור ניסיון כדי להבין באמת במה מדובר. כל אימון יכול להיות שיעור ניסיון. אין לנו אימונים מיוחדים שהם שיעורי ניסיון כי אנחנו רוצים שתחוו את האימונים כפי שהם באמת. ​ אפשר להגיע לאימון ניסיון כבר באימון הקרוב! רוצים לתאם? מתחת לשאלות תוכלו למלא פרטים ולתאם שיעור ניסיון כבר לאימון הקרוב.
 • מה צריך להביא לאימון ניסיון?
  לאימון יש להגיע עם בקבוק מים, בגדים נוחים ונעלי ספורט
 • כמה עולה שיעור ניסיון?
  במידה ומחליטים לא להירשם האימון ניסיון לבחינם. במידה ומחליטים להירשם, האימון נחשב כחלק מהתשלום החודשי.
 • האם נדרש ניסיון קודם או כושר כלשהו?
  אין שום דרישה לניסיון קודם או רמת כושר כלשהי! האימונים מותאמים לכל אחד בצורה אישית. במידה ויש לכם פציעה או מגבלה כלשהי, תעדכנו את המדריך והוא כבר יתאים לכם את האימון.
 • מה המחירים לאימונים? האם יש עוד הוצאות מלבד התשלום החודשי?
  יש 2 מסלולים שניתן לבחור ביניהם: מסלול של 360 שח לחודש - מאפשר ביטול בעד ה-20 לכל חודש, ומסלול של 280 ש"ח לחודש שמאפשר ביטול עד ה-20 לחודשי דצמבר, מרץ ויולי. ישנם הוצאות נלוות של ציוד מיגון וחליפה. במידה ותרצו אתם מוזמנים לקרוא כבר עכשיו את תנאי ההרשמה בלינק הבא: https://www.i-kravmaga.com/signup כמובן מוזמנים לפנות לאמציה בוואטסאפ לכל שאלה: 058-493-4038
bottom of page