top of page
רקע מעל קיפול דף נחיתה קרב מגע נשות הארגון.png
סדנאות העצמה והגנה עצמית לארגונים
להקנות ביטחון ולממש את העוצמה של נשות הארגון דרך סדנת קרב מגע מעשית, חווייתית, מגבשת, ומעצימה.
סדנה מצילת חיים
woman stop with hand.png
זה יכול להיות אחרת

זה קורה ליותר מדי נשים, שהן מרגישות צורך תמידי להיזהר ולהתכונן. במקום חשש, הן צריכות להרגיש עוצמה, ובמקום לבחון כל אדם פעמיים, אתן צריכות להרגיש בטוחות.

 

זה יכול להיות אחרת. לנשות הארגון שלכם מגיע לחיות חיים של עוצמה ושלווה. מגיע להן שקט נפשי, והזדמנות להתרכז בדברים החשובים להן - התקדמות, שיפור ויעילות בכל תחום חייהן.

בסדנאות הקרב מגע והגנה עצמית של iKRAVMAGA, עובדות החברה ילמדו ויתרגלו תרגילים ועקרונות שבעזרתם יידעו איך למנוע מצבים אלימים ואיך להגיב כשהן נפגשות עם אדם אגרסיבי ואלים.

 

במקום להסתמך על אמצעים ועזרה חיצונית, התרגילים ועקרונות יהיו חלק מהן לתמיד.

 

בסדנאות קרב מגע שאנחנו מציעים המשתתפות ילמדו איך להשתמש בחוזקות הנשיות שלהן כמו אלמנט ההפתעה, הזריזות, והאינטילגנציה הרגשית.

 

בנוסף לביטחון ועוצמה שהעובדות יקבלו, חוויית האימון שיעברו יחבר, יגבש, ויעצים את עובדות הארגון יחד למשפחה קרובה יותר.

אודות סדנת הגנה עצמית
מי אנחנו
IMG_8401.jpg
קולאג' קרב מגע.png

מעל 20 שנה של הדרכת קרב מגע והגנה עצמית

אייקון בולט פויינט.png

מעל 10,000 מתאמנים שרכשו כלים להגן על עצמם

אייקון בולט פויינט.png

השותפים הרשמיים ביצירת הבול הרשמי של הקרב מגע במדינת ישראל

אייקון בולט פויינט.png

נוסד ע"י ד"ר אביעד סגל, מומחה בין לאומי לקרב מגע ויועץ בכיר לשעבר של משרד הביטחון בנושא קרב מגע אשר בנה והטמיע את תכנית האימונים של סיירת מטכ"ל בקרב מגע.

אייקון בולט פויינט.png

זה לא סוד שביטחון הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר כשזה מגיע למימוש עצמי והחופש לחיות חיים של עוצמה והצלחה. בית הספר לקרב מגע iKRAVMAGA מעביר סדנאות, קורסים וחוגים של קרב מגע כדי לקדם במדינת ישראל תרבות של אכפתיות, כבוד, ביטחון, ועוצמה.

אישה מביאה מרפק לאחור לגבר לאמוכר.png
סיפור הצלחה של מתאמנת בת 15

תוך כדי מפגש עם גבר בגינה ציבורית, הגבר החל להיות אלים וניסה להכריח אותה לעשות משהו שלא רצתה. כשלא הסכימה, הוא ניסה להביא לא אגרוף לפרצוף. בעזרת הכלים שלמדה, היא הצליחה להגן, לברוח, ולהזמין משטרה.

רקע אישה עומדת עמידת מוצא.png
- האופציות -
עזרו לנו לבנות לכם  את התוכנית המתאימה ביותר לכם דרך שיחה עם נציג
חוג מתמשך.png
סדנה רב פעמית.png
קורס רב מפגשים.png
סיפור הצלחה של מתאמנת בת 26

במהלך נסיעה במונית תוך כדי טיול בחו"ל, נכנס נוסע נוסף שלא הכירה, התקרב אליה וניסה לגעת בה. בעזרת העקרונות וכלים שלמדה, הצליחה לעצור את הסיטואציה בשלב מוקדם, לעצור את המונית ולצאת.

תמונה אישה מביאה בעיטה למפשעה.png
שאלות נפוצות
תמונה אישה מביאה מרפק לתוקף.png
 • איפה אתם נמצאים?
  האימונים מתקיימים במרכז הספורט של קרית שרת ברעננה, רחוב האחווה 1, רעננה! יש חניה בשפע ממש מול המרכז קבוצת הבוקר מתאמנת או בפארק רעננה במתחם הנינג'ה החדש, או בחורשת רועי חסן. שווה לפנות ישירות לאמציה המדריך הראשי כדי לברר את המיקום המדויק לאימון הקרוב: 058-493-4038
 • מתי האימונים?
  האימונים של הבנים מתקיימים בימים ראשון ורביעי בין השעות: גילאי 5 עד כיתה ג' (מעורב) - 16:15-17:00 כיתות ד'-ו' (מעורב) - 17:00-18:00 כיתות ז'-ח' - 18:00-19:00 כיתות ט'-י' - 19:00-20:00 כיתות יא'-יב' - 20:00-21:00 בוגרים ערב (מגיל 19) - 21:00-22:00 בוגרים בוקר (מגיל 19) - 09:00-10:00 בפארק רעננה או חורשת רועי חסן. יש לברר מיקום מדויק מול אמציה המדריך הראשי בטלפון: 058-493-4038 האימונים של קבוצת הנשים מתקיימת בימי שני וחמישי בין השעות 20:00-21:00
 • האם ומתי אפשר להגיע לשיעור ניסיון?
  כן! לא משנה כמה נספר לכם בטלפון, או כמה נכתוב לכם כאן, אין כמו שיעור ניסיון כדי להבין באמת במה מדובר. כל אימון יכול להיות שיעור ניסיון. אין לנו אימונים מיוחדים שהם שיעורי ניסיון כי אנחנו רוצים שתחוו את האימונים כפי שהם באמת. ​ אפשר להגיע לאימון ניסיון כבר באימון הקרוב! רוצים לתאם? מתחת לשאלות תוכלו למלא פרטים ולתאם שיעור ניסיון כבר לאימון הקרוב.
 • מה צריך להביא לאימון ניסיון?
  לאימון יש להגיע עם בקבוק מים, בגדים נוחים ונעלי ספורט
 • כמה עולה שיעור ניסיון?
  במידה ומחליטים לא להירשם האימון ניסיון לבחינם. במידה ומחליטים להירשם, האימון נחשב כחלק מהתשלום החודשי.
 • האם נדרש ניסיון קודם או כושר כלשהו?
  אין שום דרישה לניסיון קודם או רמת כושר כלשהי! האימונים מותאמים לכל אחד בצורה אישית. במידה ויש לכם פציעה או מגבלה כלשהי, תעדכנו את המדריך והוא כבר יתאים לכם את האימון.
 • מה המחירים לאימונים? האם יש עוד הוצאות מלבד התשלום החודשי?
  יש 2 מסלולים שניתן לבחור ביניהם: מסלול של 360 שח לחודש - מאפשר ביטול בעד ה-20 לכל חודש, ומסלול של 280 ש"ח לחודש שמאפשר ביטול עד ה-20 לחודשי דצמבר, מרץ ויולי. ישנם הוצאות נלוות של ציוד מיגון וחליפה. במידה ותרצו אתם מוזמנים לקרוא כבר עכשיו את תנאי ההרשמה בלינק הבא: https://www.i-kravmaga.com/signup כמובן מוזמנים לפנות לאמציה בוואטסאפ לכל שאלה: 058-493-4038
מהתקשורת
אגודלים לעיניים.png
סיפור הצלחה של מתאמנת בת 31

תוך כדי שהלכה על המדרכה, בעזרת עקרונות הקרב מגע היא הצליחה לזהות רכב שנוסע אחריה. לאחר ששינתה כיוון הליכה כפי שלמדה, היא זיהתה את הרכב משנה כיוון וחוזר לנסוע אחריה. בעזרת אומץ וביטחון שגיבשה באימונים, היא ניגשה אליו, והצליחה לגרום לו לברוח משם.

Your content has been submitted

An error occurred. Try again later

צרי איתנו קשר!

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם,

או תקשרו אלינו בטלפון 

054-4934038

bottom of page